urban outfitters kıyafet dosyası


Bu seferki analizimiz Urban Outfitters sitesinden seçtiklerim olacak. İlk olarak bu şirin mi şirin çiçekli romantik elbise.. Duruşunun asilliğine ve de belindeki çiçeklere bayıldım. Fiyatı cep yakıyor ama olsun bakması ve de beğenmesi bedava değil mi? Bu şirin elbise tamıtamına 550 pound!


Bu bembeyaz elbise de en çok hoşuma gidenlerden biri oldu. Yakasındaki danteller dışında pek bir özelliği olmasa da çok sade bir güzelliği var bu elbisenin. Fiyatı ise £145


Çok basit, hatta aramızda ki pek becerikli arkadaşların kolayca yapabileceği bir model bu. Ama duruşunun güzelliği kelimelerle anlatılmaz:) Rengine de ayrıca bayıldım. Fiyatı ise £24.99.
Gündelik olarak kullanılabilecek bu elbisenin beğendiğim tek yönü sırtındaki fiyonku:) Bu sırtta fiyonk modeli de iyice moda oldu sanırım, nereye göz atsam bunu görüyorum. Fiyatı £58.

Bu model tam benlik, günlük giyimimde çok rahat kullanabileceğim bir model. Bu sebeple seçildi zaten:) Fiyatı £19.

Kullanım açısından çok kısa olsa da bu elbiseyi çok beğendim. Renkleri ve de belindeki lastik çok hoşuma gitti. Cepleri olmasa belki daha hoş olurmuş diye düşünmeden edemedim:) Fiyatı £38.

Bu elbise de çok hoşuma gitti. Opak çorapla çok hoş olmamış mı? Kullanımı çok rahat olur, tabi ki içine siyah bir body ile:) Fiyatı £58.
Bu eteğin rengi beni benden aldı:) Biraz daha uzunu çok çok kolayca yapılır eminim ki, tabi söküğünü bile dikemeyen benim tarafımdan değil:) Fiyatı £35.
Bu sweatse tam bir giy çık:) Yakasındaki örgü günü kurtaracak süper bir detay:) Fiyatı £48.

Tayt yardımıyla giyilebilecek bu model ise kollarındaki ufacık dantelleriyle kalbimi çalmış bulunmakta. Fiyatı £38.

Siyah dümdüz bir üstle çok rahatça kombinlenmiş bu güzelim eteği paylamazsam edemezdim. 2 tane bel üstü eteğim var geçen yaz aldığım ama henüz hiç giyemedim. Biraz alışmam lazım sanırım önce. Bu eteğin fiyatı ise £45.

Yine yeni yeniden sırta fiyonk:) Bu tunik tayttansa pantolonla daha hoş olur gibime geliyor. Fiyatı ise £19.90.

Bu da tam benlik:) En çok kullandığım tarzdaki bu t-shirt ise £32.

Böyle lastik detaylı tül elbiselere bayılırım:) Kızın üstünde de çok hoş durmamış mı? Fiyatı £24.99.

Kot üstüne muhteşem duracak bir model. Olsa da giysem şeklinde:) Bu arada kolyesine bayıldım kızın:) Üstün fiyatı £38.


Muhteşemden başka kelime bulamıyorum desem yeridir:) Fiyatı £30.Arkasını atlet modeli yapmasalarmış daha güzel olurmuş diye düşünmekten kendimi alamasam da arkasındaki işleme detaylarını da çok sevdim. Rengi ayrı güzel, yakası ayrı güzel, fiyatı ise £17.99:)

Benim urbanoutfittersdan beğendiklerim bu kadar. Fiyatlar genellikle çok uçuk olsa da dediğim gibi bakması ve de beğenmesi bedava:)
Siz de bende bir göz atayım diyorsanız burdan sitesine buyurun:)

Bu aralar blogumla fazla ilgilenemiyorum kusura bakmayın, yaklaşan finallerimin stresi var üzerimde:( Ama hepinizi takip ediyorum. Kısa bir süre sonra görüşmek üzere:) Umarım kıyafetleri beğenmişsinizdir. Kenidinize iyi bakın:)

6 yorum:ISSIZ ÇÖLDE ISLI BİR KIZ dedi ki...

Yeşil elbisenin bi benzerini dikiyorum şu an ve bana fikir verdi bu modelller :) Siyah beyaz çizgili eteği de dikeceklerime ekledim..

Jojee dedi ki...

çook şekerler bayıldım insan bunları görünce almak için tutturuyor

ŞANSLI dedi ki...

Modeller genel olarak çok güzel.
Yakası örgülü buluzu çok beğendim ben.
Teşekkürler.
İyi akşamlar

_irm_ dedi ki...

harikaaaa bu elbiselerr keşke dikiş dikebilsem bendeeee .)

mosquito dedi ki...

Hesi birbirinden hoş,gerçekten ayıramıyorum,çok zevkli seçimler.Elbiseler harika.Fiyatlar da biraz makul olsaydı:(

Z FASHION dedi ki...

Ay hepsi ççok güzelll :)
Ama eteğe bayıldım, rengi müthişmiş ve kesinlikle yapılabilir!

Yorum Gönder